Bursa Günübirlik Turlar

Bursa Günübirlik Turlar

Bursa Günübirlik Turlar

BURSA GÜNLÜK TURLAR: SEÇKİN VIP ARAÇLARLA UNUTULMAZ BİR SEYAHAT

Bursa günlük turlar ile tarihimizin köklü başkentine, yüzlerce tarihi ziyaret noktasına doğru bir zaman yolculuğuna çıkmaya…

Bursa günübirlik turlar ile şehrin dünyaca ünlü mutfağının lezzetlerini keşfetmeye…

Kayak merkezlerinden, teleferik gezilerine; şirin köy pazarlarından fotoğraf çekmelik yemyeşil doğal parklara doğru unutulmaz bir seyahate hazır mısınız?

İSTANBUL VIP TRANSFER Bursa günlük turları ile sizleri şehri bambaşka bir gözle görmeye davet ediyoruz. Özel araçlarımızla istediğiniz noktadan sizleri alıyor, deneyimli şoförlerimiz eşliğinde, sizi ve sevdiklerinizi VIP araçlarımızla Bursa’ya götürüyoruz.

Şoförlü Araç Kiralama Bursa Günübirlik Turlar

Tarihi dokusuyla Bursa, son yıllarda şehir içi turizmin önemli merkezlerinden biri olarak ilgi görmeye başladı.

Derin bir geçmişin izlerini taşıyan şehrimizde, Bursa Ulu Cami, Osmangazi ve Orhangazi Türbeleri, Saltanat Kapısı, Yeşil Türbe ve Tophane gibi ziyaret edilmeyi bekleyen koskoca bir tarih sizleri bekliyor.

Sahip olduğu benzersiz doğası ile Yeşil Bursa olarak tanınan şehir, ilkbahar ve yaz aylarında büyüleyici manzaralara bürünüyor.

Kış aylarında ise yerli ve yabancı turistlerin akın ettiği Uludağ, konuklarına bambaşka bir tatilin kapılarını aralıyor.

Dört mevsim tatil için ideal olan Bursa’ya transfer VIP araçlarla konforlu ve hızlı bir şekilde seyahat edebilirsiniz.

Mesire yerleri, botanik parkları, büyük müzeleri ve ünlü mutfağı ile keyifli bir tatilin adresi Bursa’ya günübirlik şoförlü araç kiralama hizmeti almak için hemen rezervasyon yaptırabilirsiniz.

İstanbul Bursa Uludağ Turu Mercedes Vito VIP Araçla

Bursa ziyaretini kış ve sonbahar aylarına saklayanları dünyaca ünlü kayak merkezi Uludağ’a hızlı ve güvenli bir şekilde taşıyoruz. Geniş ve konforlu araç içi özelliklerine, Internet – Tv – Usb gibi teknolojik donanıma sahip Mercedes Vito Transfer arabalarımız, lisanslı ve deneyimli şoförlerimizle sizi istediğiniz adresten alarak yola çıkıyor.

Uludağ Transfer Vito araç dışında, ülkemizin popüler ziyaret lokasyonlarına da, kaliteli VIP Vito araç kiralama hizmetimizle kolayca ulaşabilirsiniz. Seçkin tasarıma sahip araçlarımız sizi özel hissettirir, her türlü organizasyon ve kutlamanızda sizlerin yanında olur.

Bursa günlük turları indirim ve avantajlarımızdan yararlanmak için hemen yerinizi ayırtabilirsiniz. Dilerseniz, hizmetlerimizle ilgili merak ettiklerinizi müşteri hizmetlerimizle paylaşabilirsiniz. whatsapp 0532 660 08 47