Gelin Arabası Kiralama

Gelin Arabası Kiralama

Gelin Arabası Kiralama

LÜKS VE KONFORLU VIP ARAÇLARLA GELİN ARABASI KİRALAMA

Gelin arabası kiralama tıpkı düğününüz için konsept ve kutlama yeri seçmek kadar önem verilmesi gereken bir konudur. Mutlu bir birlikteliğe adım atarken seçeceğiniz araçlar, özel gününüze başlarken ilk göze çarpacak önemli detaylar arasındadır.

Gelin arabası kiralama seçimi yaparken sizlere sınırlı imkânlar sunanlar arasından değil, konseptinize uygun geniş araç filosuna sahip hizmet veren kuruluşları tercih etmelisiniz.

İyi bir düğün başlangıcının adresi olan İstanbul Vip Transfer ayrıcalıklarını merak edenlere işte hizmet kalitemiz…

İstanbul Gelin Arabası Kiralama Şoförlü Seçeneklerle

İstanbul’da, evlilik yaşamına ilk adım atan onlarca çiftimize kaliteli VIP gelin arabası ve lüks misafir taşıma araçları hizmeti vermenin gururunu yaşıyoruz. Aralarındaki bağı evlilikle taçlandıran değerli çiftlerimize konforlu araçlarımızı mümkün olduğunca uygun fiyatlı çözümlerle sunarak onlara destek oluyoruz.

İstanbul’un her noktasına, istenilen saatte transfer aracı gönderen kuruluşumuz bünyesinde alanında deneyimli şoför kadrosu bulunmaktadır. Düğünler dahil her türlü organizasyon ve transfer ihtiyacında ekibimiz 7/24 yanınızdadır.

İstanbul Lüks Gelin Arabası Mercedes Vito Araçlarla

Son yılların gözde düğün arabalarımızın başında Vito transfer araçları gelmektedir. Geniş bir iç hacme, güçlü bir motora ve Wifi/TV, USB gibi teknolojik özelliklere sahip araçlarımız, 2 – 8 kişilik model seçeneklerine sahiptir. Mercedes Vito yüksek model vip ve özel iç dizaynlı araçlar düğününüz için mükemmel bir tercih olabilir.

İstanbul Gelin Arabası Kiralama VOSVOS Araçlarla

Nostaljik düğün konseptini tercih edenler için birbirinden renkli VOSVOS modelleri araç filomuzda yer almaktadır. Dilerseniz deneyimli şoförler eşliğinde bu araçlarımızı düğününüzde tercih edebilirsiniz.

İstanbul Gelin Arabası Kiralama Klasik Araçlarla

Düğün gelin arabası kiralama modelleri arasında şık ve nostaljik seçeneklerden biri de, genellikle üstü açılabilir seçeneklere sahip olan klasik araçlardır. 4 kişilik klasik araçlarımızla töreninizde farklı bir çizgi yakalayabilirsiniz.

Jeep gelin arabası kiralama hizmetimiz de çok tercih edilen çözümlerimizden biridir. Hem iddialı bir konsept için hem de düğün sonrası şehirlerarası seyahate çıkmak için şoförlü Jeep kiralama hizmetimizi tercih edebilirsiniz.

İstanbul Vip Transfer olarak, VIP düğün araç kiralama dışında farklı organizasyon ve seyahatleriniz için de transfer hizmeti vermekteyiz. Havaalanı transferi, şehir turları, popüler turistik şehirlere yolculuk, yabancı konuk karşılama gibi çok tercih edilen hizmetlerimiz hakkında bizden bilgi alabilirsiniz.

Gelin arabası kiralama fiyatları ve kampanyaları için bizimle irtibata geçebilirsiniz.