İstanbul Vip Transfer

İstanbul Vip Transfer

İSTANBUL VIP TRANSFER SEYAHAT ÇÖZÜMLERİ

İstanbul VIP Transfer Turizm firmamız, kurulduğu günden bu yana, ayrıcalıklı hizmetlerinden yararlanmak isteyen tüm müşterilerine yolculuğu “keyifli ve konforlu” hale getirmek için 7/24 çalışan, zaman içinde araç kadrosunu kademe kademe geliştirerek, ülke çapında bir ulaşım ağı oluşturmayı başarmış bir kuruluştur.

Kapıdan kapıya vip transfer hizmeti sektöründe, alanında eğitim görmüş personeli ve bakımlı araçlarıyla ön plana çıkmayı başarmış olan kuruluşumuzun gayesi, sunduğu hizmetlerden memnun kalan müşterileri ile geniş bir aile olmayı başarabilmektir.

Sektöre öncelikle şehir içi transfer çalışmalarıyla katılan İSTANBUL VIP TRANSFER Turizm, günümüzde ülkemizin popüler ziyaret noktalarına yolcu taşıma gibi pek çok yenilikçi hizmete imza atmaktadır.

Düzenlediği etkinlik ve turlarla yoğun ilgi gören kuruluşumuz, aynı zamanda çeşitli kutlamalar ve sürpriz karşılamalar için farklı araç modellerini bünyesine kazandırmıştır vip turizm firmasıyız.

Güvenli VIP Transfer Araçları

İSTANBUL VIP TRANSFER düzenli bakım ve kontrollerden geçen araçlarla müşterilerine güvenli bir seyahatin kapılarını aralar. Yolcularımız seyahatleri boyunca özel sigorta hizmetlerimizden yararlanarak kendilerini güvende hissederler.

Günümüzün sağlık koşullarına uygun olarak araç filomuz düzenli bir şekilde, yolcu ve bagaj bölümleri dahil olmak üzere dezenfekte edilir. Lisanslı şoför kadromuz maske, mesafe ve temizlik şartlarına hakim olarak hareket etmektedir.

Son Yılların Popüler Transfer Araçları

İSTANBUL VIP TRANSFER araç filosu farklı ihtiyaçlara çözüm sağlayacak geniş bir araç kadrosuna sahiptir. Lüks ve konforlu yolculuk severlere uygun VIP arabalar, meraklılarına özel içi yapılı TV ve yıldız tavan araçlar, kalabalık ailelere uygun büyük Sprinter araçlar ve Mercedes Vito gibi yeni trend taşıma araçları kuruluşumuzun bünyesinde yer almaktadır.

Transfer Dünyasının Vazgeçilmezi VIP Vito

Dünyada yolcu transfer aracı denilince ilk akla gelenlerden olan Mercedes firmasının VIP Vito araçları kuruluşumuzda en çok tercih edilenlerinden biridir. Misafirlerine VIP olmanın ayrıcalığını sonuna kadar hissettiren araçlarımız sahip olduğu teknik özelliklerle konforu ve güveni bir arada barındırmaktadır.

Aracın ön ve arka koltukları güvenlik için hava yastıkları taşımaktadır. Her türlü hava şartında kullanılabilen araçlarımız can ve mal güvenliğine katkı sağlayan güçlü fren mekanizmalarına sahiptir. İçeriğinde bulunan viraj çubukları sayesinde yolcular sarsıntı ve dönüşleri neredeyse hissetmezler.

Dört silindirli özel araçlarımızda Kablosuz WiFi, Televizyon ve Şarj USB soketleri gibi pek çok teknolojik yenilik bulunmaktadır.

Araçlarımız, deneyimli ve lisanslı özel şoförlerimizle sizlere hizmet sunar.

VIP Gelin ve Düğün Arabası Kiralama

Vip Gelin ve Düğün Arabası Kiralama, mutlu bir yuva kuracaklara önemli günlerine konforlu bir başlangıç yapmak için sunduğumuz özel hizmetlerimizden biridir. Unutulmaz bir evlilik törenini VIP araçlarla daha da unutulmaz bir hale getirmek, ISTANBUL VIP TRANSFER ailesi olarak öncelikli görevimizdir.

Havalimanı Transfer

Havalimanı Transfer olarak, İstanbul Havalimanı Transfer ve Sabiha Gökçen Transfer hizmetimizlerimizi şehir trafik yoğunlukları göz önündee bulundurarak uçuşlara yetişmek ya da seyahat dönüşlerinde kolayca eve dönecek şekilde planlayarak gerçekleştiriyoruz. İSTANBUL VIP TRANSFER olarak, müşterilerimizi tam zamanında yolculuklarına uğurluyor ve dönüşlerinde onları güler yüzlü personelimiz ve rahat araçlarımızla karşılıyoruz.

Şehirler Arası Transfer

Şehirler Arası transfer, onlarca şehrimize, otobüslere, aktarmalara ve kalabalıklara takılmadan, huzur içinde ulaşmak isteyen müşterilerimizi özel vip araçlarla kapılarından alıyor ve onlara yıllar boyu unutulmayacak keyifli bir seyahati yaşama fırsatı sunuyoruz. Başlıca vip transfer yaptığımız şehir ve beldeler; Ankara, Balıkesir, Edremit, İzmir, Alaçatı, Çeşme, Aydın, Kuşadası, Bolu, Bursa, Uludağ, Sakarya, Sapanca, Maşukiye, Kartepe, Yalova, İzmit, Muğla, Marmaris, Fethiye, Bodrum, Antalya, Alanya, Kaş, Samsun, Trabzon gibi bir çok noktaya Şehirler Arası Transfer hizmetimiz mevcuttur.

Turistik Şehir Seyahati VIP

İstanbul ve çevresi dahil olmak üzere, ülkemizin önemli tatil cennetlerine yolcularımızı güvenle ulaştırıyoruz. Yaz ve kış tatilleri için hizmet veren araçlarımız, günübirlik veya hafta sonu seyahatleri içinde kolaylıkla kullanılabilmektedir.

Şehir İçi VIP Transfer

İstanbul’u farklı bir gözle görmek isteyenlere VIP araçlarımızla özel günübirlik tur hizmetleri veriyoruz. Kapıdan kapıya seyahat fırsatıyla müşterilerimizi şehrin nadide duraklarına götürüyor, onları tarihi, doğal ve kültürel bir geziye çıkartıyoruz.

Tatil Dönemlerine Özel İndirim Fırsatları

Tatil dönemlerinin gelmesiyle seyahat ücreti arttırma anlayışına karşı müşterilerimizin bütçelerini koruyoruz. İSTANBUL VIP TRANSFER Turizm olarak, en güzel indirim fırsatlarını özellikle tatil dönemlerinde sunarak, bizi tercih eden değerli müşterilerimize ayrıcalıklı bir hizmet almanın mutluluğunu yaşatıyoruz.

İSTANBUL VIP TRANSFER çözümlerimizle ilgili merak ettiklerinizi sayfamız iletişim paneli üzerinden veya bizi arayarak öğrenebilirsiniz. Her türlü şoförlü araç kiralama ihtiyacınız için bizimle iletişime geçebilirsiniz.