İstanbul Yeni Havalimanı Transfer

İstanbul Yeni Havalimanı Transfer

İstanbul Yeni Havalimanı Transfer

İstanbul Havalimanı transfer uçuşlarına doğru yola çıkmak veya uçuş sonrası özel araçlarla, havalimanı kapısından arzu edilen adreslere seyahat etmek isteyenlerin son yıllardaki trend hizmetlerinden biri olarak ilgi görüyor. Konforu ve özel hissetmeyi seven müşterilerimizi havalimanı VIP transfer araçlarımızla ve deneyimli şoförlerimizle şehrin her noktasına taşıyoruz.

İstanbul Havalimanı transfer ihtiyaçlarınızı, uygun fiyatlı lüks araçlarla ve “Güvenli, Dakik, Hızlı ve Konforlu” hizmet anlayışımızla karşılıyoruz. İstanbul 3. Havalimanı transfer çalışmalarımızın önemli detaylarını bu sayfamızda bulabilirsiniz.

İstanbul Havaalanı Nerede?

İstanbul Havaalanı, İstanbul Avrupa Yakası’nda, Arnavutköy ilçesine bağlı Tayakadın mevkiinde yer almaktadır. İlçenin, Tayakadın ve Akpınar köylerinin arasında, Terminal Caddesi üzerinde bulunmaktadır.

İstanbul 3. Havaalanı’na ulaşım için doğrudan bir Metrobüs veya Metro seçeneği yoktur.

İstanbul 3. Havalimanı’na ulaşım süresi, şehrin bulunduğunuz noktasına göre değişiklik gösterir. Özellikle Anadolu Yakası üzerinden ulaşımda, şehir trafiği göz önüne alındığında, seyahat süresi 1 – 2 saatleri bulabilmektedir.

Tek vasıta ile Yeni Havalimanı imkanı şehrin birçok noktası için mümkün değildir. İstanbul Yeni Havalimanı servis araçları ile tek araçla ulaşım seçenekleri pek çok yolcu için tercih edilen bir yöntemdir.

Mercedes Vito VIP Transfer İstanbul Yeni Havalimanı Ulaşımı

Servis aracı saatlerini beklememek, valizlerle günün farklı saatlerinde taksi arayışına girmemek istiyorsanız, sizleri kapıdan kapıya şoförlü araç kiralama hizmetimizin keyfini yaşamaya davet ediyoruz.

Son yılların gözde aracı Mercedes Vito Vip Transfer ile sizi ve sevdiklerinizi havalimanına tam vaktinde yetiştiriyor ya da havalimanı kapısından karşılıyoruz. 7/24 çalışma saatine sahip İSTANBUL VIP TRANFER ile Yeni Havalimanı ulaşım sorunlarınızı ortadan kaldırıyoruz.

“2 – 9 kişilik” konforlu araçlarımız, deneyimli personelimiz, araç içi internet ve televizyon gibi teknolojik hizmetlerimizle, istediğiniz saat şehir içi ulaşımın tadını çıkarmaya davetlisiniz.

İstanbul Havalimanı VIP transfer hizmetimiz dışında farklı ihtiyaçlarınızda da, şoförlü lüks araç kiralama çözümlerimizi tercih edebilirsiniz.

Düğün arabaları, şehir içi gezileri, yolcu karşılama, konuk gezdirme ve ülkemizin popüler turistik rotalarına seyahat gibi ihtiyaçlarınızda özel araçlarımızdan yararlanabilirsiniz.

İstanbul Yeni Havalimanı transfer indirim ve fırsatlarımız hakkında detaylı bilgi için bize ulaşabilir, sayfamız üzerinden hemen rezervasyon yaptırabilirsiniz.

WhatsApp 0532 660 08 47