Ücretlendirme politikası: Turumuz 4 kişilik için fiyatıdır. Araçlarımız sadece size özeldir. 4 kişiden fazlası için ekstra ücretlendirme yapılmaktadır. 7 kişiden fazlası için Sprinter araç ayarlanmaktadır. Fiyatları için bizimle iletişime geçebilirsiniz. 

Ücrete dahil olmayanlar: otopark, toban ve köprü geçiş ücretleri, ören ve gezi yerlerini gezme ücretleri, yeme-içme 

Turlarımız Günübirliktir. Sabah belirlediğiniz otel ya da adresten alınarak tur boyunca araç size eşlik eder, akşam dönüşte tekrar adresinize bırakır.

Bursa Günübirlik Turlar

Bursa Günübirlik Turlar hizmetimizle Osmanlı İmparatorluğu'nun ilk başkenti olan Bursa'yı ziyaret etmek ister misiniz? İslam mimarisinin önemli eserlerini görebilirsiniz.

İstanbul VIP transfer firması olarak bizler müşterilerimizin memnuniyetini düşünerek tüm çalışmalarımızı gerçekleştiriyoruz. Yeşil Bursa'da doğal güzelliklerin tadını çıkarabilir, sevdiklerinizle 1421 yılından kalma caminin muhteşem mimarisini görebilirsiniz. Bursa günlük turlar sayesinde firmamızın güvencesi altında Gölyazı, Trilye, Mudanya, Cumalıkızık gibi yerleri görme imkanı elde edin.

Gezi rehberlerimiz ile birlikte Bursa seyahatlerinizde mutlaka Bursa'ya özgü yemeklerden tatmanızı tavsiye ederiz. Özellikle iskender, cantık, pideli köfte ve tahinli pide gibi şeyler damak tadınıza farklı gelecektir.

Bursa Her Mevsim Başka Güzel

İstanbul VIP Transfer şirketi olarak, siz değerli müşterilerimize Bursa turları için en iyi hizmeti sunuyoruz. Yılın her mevsiminde gidebileceğiniz Bursa gibi muhteşem bir şehir sizleri tarihi dokusuyla kucaklıyor.

Ayrıca Bursa Ramazan aylarında başka bir güzel. Keşfedebileceğiniz doğal güzelliğini koruyan köyler, doğa yürüyüşleri, kamp alanları, kayak merkezleri Bursa'nın mutlaka görülmesi gereken yerlerinden.

BUrsa'da kış sporları yapmak isteyenler için harika bir seyahat fırsatı sunuyoruz. Kış mevsiminde katılacağınız seyahatlerimizde kayak ve snowboard keyfini doyasıya yaşayabilirsiniz.

Ayrıca Uludağ'da da birbirinden güzel aktiviteler sizi bekliyor. Doğa yürüyüşleri yapabilir, piknikler düzenleyebilir ve kamp keyfi yaşayabilirsiniz. Üstelik kar manzarası da muhteşemdir, doğanın beyaz örtüsü altında unutulmaz anılar biriktirebilirsiniz. Ursa seyahatlerimizle kışın tadını çıkarın ve unutulmaz bir deneyim yaşayın.

Bursa Ulu Cami, Osmanlı İmparatorluğu'nun kurucusu Osman Gazi'nin oğlu Yıldırım Beyazıt döneminde 1399 yılında tamamlanmıştır. Bu tarihten itibaren Bursa'nın en önemli dini ve tarihi yapılarından biri olmuştur.

Caminin mimarisi, 20 kubbesi ve büyük avlusuyla dikkat çekmektedir. İç mekanında ise muhteşem süslemeler ve detaylar bulunmaktadır.

Bursa Ulu Cami, Türkiye'nin en eski ve en büyük camilerinden biri olarak ziyaretçilerini etkilemeye devam etmektedir. Tarihi ve kültürel bir miras olan bu cami, ziyaretçilerine hem manevi bir atmosfer sunmakta hem de Osmanlı döneminin mimari ve sanatsal değerlerini gözler önüne sermektedir. Bursa Ulu Cami, Türkiye'de popüler bir turistik ve dini yerdir ve her yıl binlerce turisti ziyaret etmektedir.

Caminin minberine işlenmiş olan ve keşfinden daha önce meydana gelen güneş sistemi görenleri şaşırtıyor. Bunun yanında belki de çocukluğunuzun tiyatro oyunlarından olan Hacivat ve Karagöz Müzesi’ni seyrederken eski anılarınız gözünüzde canlanacak.

1902 yılında kurulan Bursa Arkeoloji Müzesi ise yıllardan beri büyük görkemini koruyarak Bursa'nın tarihini ziyaretçilerine sunuyor. Müze içerisinde yüzyıllar önceye dayanan fosil kalıntılar ve Bursa çevresinde gerçekleştirilen arkeolojik kazılar sonucunda bulunan eserler sergileniyor. Bursa Kent Müzesi, Bursa'nın tarihini ve kültürünü anlatan sergiler sunar. Müşterilere şehrin gelenekleri hakkında bilgi verir.

İstanbul VIP transfer firması, müşterilerine Bursa'nın tarihi ve doğal güzelliklerini keşfetmek için Tophane Bölgesi'nde düzenlenen günlük turlara katılabilirsiniz. Tophane Saat Kulesi, Orhangazi Türbeleri ve Saltanat Kapısı gibi önemli tarihi yapıları ziyaret ederek şehrin tarihine tanıklık edebilirsiniz. Yeşil Türbe ve Irgandı Köprüsü ise Bursa'nın eşsiz mimari yapıları arasında yer almaktadır.

Bursa'yı keşfetmek için Anadolu Arabaları Müzesi'ni ziyaret edebilir, Botanik Parkı'nda doğanın tadını çıkarabilir ve İnkaya Çınarı'nın gölgesinde dinlenebilirsiniz. Ayrıca teleferik seyahati yaparak şehrin muhteşem manzarasını kuşbakışı izleyebilirsiniz. Bursa'nın tarihi ve doğal güzelliklerini keşfetmek için bu fırsatları değerlendirebilirsiniz.