Sabiha Gökçen Havalimanı Transfer

Sabiha Gökçen Havalimanı Transfer

Sabiha Gökçen Havalimanı Transfer

Profesyonel ve lisanslı ekibimiz ile seyahatinizin rahat ve güvenli olmasını İstanbul VİP transfer firması olarak sağlıyoruz. Araçlarımızda en son GPRS sistemini kullanarak sizlerin konumunuzu takip ediyor ve müşteri güvenliğini en üst düzeyde tutmaya çalışıyoruz. Sabiha Gökçen havalimanı transfer hizmetimiz ile birlikte 7/24 kaliteli hizmet sunmak için elimizden gelen her şeyi yapıyoruz. Müşterilerimize havalimanında en çok endişe duydukları sorunları anlatmak için neler yapmanız gerektiğini aşağıda ayrıntılı bir şekilde açıklamaya çalıştık. Herhangi bir sorunla karşılaştığınız durumda iletişim departmanı veya çağrı merkezimiz aracılığıyla bizlere ulaşabilirsiniz.
  • Sabiha Gökçen Havalimanı’ndan ayrıldıktan sonra ulusal ve uluslararası tüm yolcularımız uzman ekibimiz tarafından karşılanmaktadır.
  • Eğer uluslararası bir yolculuk gerçekleştirdiyseniz ve yanınızda eşyalarınız varsa İnternational Line bölümünden pasaport kontrolünden geçtikten sonra eşyalarınızı alınız ve çıkış noktasına doğru hareket ediniz.
  • Profesyonel çalışanlarımız ellerinde yazılı bir pankartla sizleri karşılayacaktır.
  • Sabiha Gökçen havalimanı transfer hizmetimiz ile personelimiz sizi istediğiniz noktaya ulaştıracaktır.
Sabiha Gökçen havalimanı transfer hizmetimiz ile eğer belirlenen sayıdan daha az yolcu ile seyahat ediyorsanız havalimanı, otel veya tüm rezervasyonlarınız için doğru adrestesiniz. Müşteri bekleme süremiz maksimum 30 dakikadır. Eğer seyahatlerinizde havalimanında herhangi biri bekleme yaşamak istemiyorsanız en uygun seçim İstanbul VİP Transfer hizmetlerimizden yararlanmak olacaktır. Gideceğiniz noktaya kadar 7/24 servis seçeneğimiz mevcuttur. Sabiha Gökçen VİP transfer sayesinde özel ve konforlu araçlarımızla kendinizi güvende ve özel hissedeceksiniz. VİP müşterilerimiz için kapıdan kapıya servisimiz mevcuttur. Ayrıca müşteri bekleme süresi ve bagaj kısıtlaması yoktur. En iyi fiyat ve ödeme garantisi ile güvenli ve konforlu bir seyahat için rezervasyon yapabilirsiniz.
Güvenli ve Kaliteli Hizmet
Sabiha Gökçen havalimanı transfer hizmetimizde müşterilerimize uyguladığımız sabit fiyat garantisi ile transfer hizmetlerinde yaşadığınız tüm olumsuzlukları unutun. Değişken fiyat sürprizleri ile karşılaşmamak için doğru adrestesiniz. Bizim firmamızla çalıştığınız sürece müşteri temsilcilerimizin sizlere söylediği fiyatı ödersiniz ve ekstra ödeme yapmak zorunda kalmazsınız. Pendik ilçesinde faaliyetlerine 2001 yılından beri devam eden İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanı Türkiye'nin ikinci havalimanı olarak bilinir. Sabiha Gökçen en iyi fiyat garantisi güvenli ulaşım ödeme seçenekleri ile Sabiha Gökçen havalimanı transfer hizmetlerimizden yararlanmak için acele edin. Havalimanından kaldığınız otele veya istediğiniz herhangi bir noktaya kadar size eşlik edelim. Sektörde köklü şirketlerden biri olarak büyük bir araç filosuna sahibiz.Bizimle daha konforlu bir VİP yolculuk yaşayın.