ULUDAĞ KARTEPE DAİLY TOURS

img

Uludağ Kartepe Daily Tours

İstanbul VIP transfer firmamızın siz değerli müşterilerimize sağladığı hizmetlerden bir diğeri Uludağ Kartepe günlük turlar olmaktadır. Konforlu seyahat imkanı elde edebileceğiniz ve İstanbul'a en yakın kayak merkezi olan Kartepe Kayak Merkezi’nde doğanın eşsiz manzarasını seyrederek tatilinizi gerçekleştirin. Yüksekliği yaklaşık 1500 metre olan bir dağda beyazın büyüsüne kapılmaya var mısınız? Kolay ve güvenli bir ulaşım sağlayabileceğiniz eşsiz doğa güzelliği sizleri günlük hayatın stresinden kurtaracak ve sevdiklerinizle beraber unutamayacağınız bir tatil yaşamanızı sağlayacaktır.

Uludağ gibi yaklaşık 2000 metreye sahip olan bir dağa göre kış sezonu Kartepe'de daha kısa sürmektedir. İstanbul VIP transfer firmamız Uludağ Kartepe günlük turlar ile sizlere daha önce yaşamadığınız bir kar tatili fırsatı sağlıyor. Oldukça ekonomik fiyatlar ile hafta sonunuzu değerlendirmek için firmamızın müşteri temsilcileri ile iletişime geçebilirsiniz. Siz değerli müşterilerimize güvenli ve konforlu bir seyahat sunan İstanbul VIP transfer firmamız yılların tecrübesi ve uzman personel kadrosu ile gerekli her türlü planlamayı yapmaktadır. Firmamızda çalışan müşteri temsilcilerimiz Uludağ Kartepe günlük turlar ile sizlere en doğru zamanda kayak yapabileceğiniz bir imkan sağlıyor. Kar kalınlığının ortalama 40-50 santimetre civarında olduğu zaman aralıklarında İstanbul VIP transfer firmamız ile sizlere Uludağ'a ya da Kartepe’ye kayak yapmaya doğanın beyaz örtüsünü seyretmeye davet ediyoruz. 

Kaliteli Hizmet Uygun Fiyata

Uludağ Kartepe günlük turlar hizmetimiz sayesinde siz değerli müşterilerimize unutamayacağınız eşsiz bir seyahat imkanı sağlıyor ve seyahat sigortasını da hizmet olarak veriyoruz. Firmamızla gerçekleştirdiğiniz tüm seyahatlerinizde konfor ve güvenliği ön planda tutuyoruz. Kış tatillerinde sevdiklerinizle birlikte kayak yaparak geçirmek istiyorsanız Uludağ Kartepe günlük turlar ile size sunduğumuz avantajları inceleyebilir ve ardından rezervasyon oluşturabilirsiniz.

Uludağ Kartepe günlük turlar ile birbirinden kaliteli kayak merkezlerine adım atarak beyazın saf manzarasınI seyretme imkânı elde edin. Kış mevsimlerinin sakin ve dinlendirici ruhunu İstanbul VIP transfer firması ile yaşayın. Uludağ ve Kartepe gibi Türkiye'nin önemli kayak merkezlerinde Uludağ Kartepe günlük turlar hizmetimiz ile sevdiklerinizle birlikte keyifli zamanlar geçirin. Snowboard gibi sporları öğrenme ve bu keyifli sporu yapma zevkine kavuşun.

Yalova Daily Tours
Yalova Daily Tours

Comments

Justin Lawless
3.09.2020

Murat Bebe
1.09.2020

Meral Erkal
13.09.2020

Gülçin Koçak
17.10.2020