%20

Herşey Dahil 1700 TL'dir.

Osmanlı İmparatorluğu'nun ilk başkenti ve İslam mimarisinin en büyük hazinelerinden biri olan Bursa'yı seyahatlerinizi arasına almak ister misiniz? İstanbul VIP transfer firması olarak bizler müşterilerimizin memnuniyetini düşünerek tüm çalışmalarımızı gerçekleştiriyoruz. Doğanın tarih kokan manzarasını barındıran Yeşil Bursa manzaralı harika bir yemek yiyebilir ve sevdiklerinizle birlikte 1421 yılından kalma caminin eşsiz mimari tasarımını görebilirsiniz. Bursa günlük turlar sayesinde firmamızın güvencesi altında Gölyazı, Trilye, Mudanya, Cumalıkızık gibi yerleri görme imkanı elde edin. Gezi rehberlerimiz ile birlikte Bursa seyahatlerinizde mutlaka Bursa'ya özgü yemeklerden tatmanızı tavsiye ederiz. Özellikle iskender, cantık, pideli köfte ve tahinli pide gibi şeyler damak tadınıza farklı gelecektir.

Bursa Her Mevsim Başka Güzel

İstanbul VIP Transfer firması olarak siz değerli müşterilerimize günlük Bursa turları seyahatinizi muhteşem bir şekilde yaşayabilmeniz için elimizden gelen her imkanı sağlıyoruz. Yılın her mevsiminde gidebileceğiniz Bursa gibi muhteşem bir şehir sizleri tarihi dokusuyla kucaklıyor. Ayrıca Bursa Ramazan aylarında başka bir güzel. Keşfedebileceğiniz doğal güzelliğini koruyan köyler, doğa yürüyüşleri, kamp alanları, kayak merkezleri Bursa'nın mutlaka görülmesi gereken yerlerinden. Bursa'da kayak ve snowboard yapmak istiyorsanız seyahatlerimize kış mevsiminde katılabilirsiniz. Uludağ gibi muhteşem kar manzarasına sahip olan bir mekanda hiking, trekking, doğa yürüyüşü, piknik ve kamp gibi faaliyetlerde bulunabilirsiniz.

1300 yılların sonuna doğru padişah Yıldırım Beyazıt zamanında yapımı tamamlanan Bursa Ulu Cami görkemli yapısı ile Türkiye'nin en eski camilerinden biri. 20 kubbeli Ulu Cami eşsiz mimarisi ile görenleri kendine hayran bırakıyor. Caminin minberine işlenmiş olan ve keşfinden daha önce meydana gelen güneş sistemi görenleri şaşırtıyor. Bunun yanında belki de çocukluğunuzun tiyatro oyunlarından olan Hacivat ve Karagöz Müzesi’ni seyrederken eski anılarınız gözünüzde canlanacak. 1902 yılında kurulan Bursa Arkeoloji Müzesi ise yıllardan beri büyük görkemini koruyarak Bursa'nın tarihini ziyaretçilerine sunuyor. Müze içerisinde yüzyıllar önceye dayanan fosil kalıntılar ve Bursa çevresinde gerçekleştirilen arkeolojik kazılar sonucunda bulunan eserler sergileniyor. Yine Bursa Kent Müzesi uygarlık Kenti Bursa ve Çağdaş Bursa Sergileri ile firmamızla seyahat eden müşterilerimize Bursa'nın gelenek ve görenekleri hakkında birtakım bilgiler veriyor.

Günlük Bursa turları ile İstanbul VIP transfer firmasının müşterilerine Bursa Tophane Bölgesi’nin eşsiz şehir manzarasını görme imkanı sağlıyor. Tophane Saat Kulesi, Osmangazi Orhangazi Türbeleri, Saltanat Kapısı ile Tophane Bölgesi şehrin görülmesi gereken en önemli yerlerinden biri. Yeşil Türbe, Irgandı Köprüsü. Anadolu Arabaları Müzesi, Botanik Parkı, İnkaya Çınarı ve teleferik seyahati ile Bursa'yı baştan sona kadar gezme imkanı elde edin.