İstanbul-Sakarya, Sapanca Arası Transfer

İstanbul-Sakarya, Sapanca Arası Transfer

İstanbul-Sakarya, Sapanca Arası Transfer

İSTANBUL HAVALİMANI VE SABİHA GÖKÇEN HAVALİMANINDAN ÇIKIŞLI SAKARYA, AKYAZI, MAŞUKİYE, SAPANCA GİBİ BİRÇOK NOKTAYA VİP TRANSFER HİZMETİ

İstanbul VIP Transfer ailesi olarak İstanbul Yeni Havalimanından ve Sabiha Gökçen Havalimanından Sakarya, Sapanca ve Maşukiye'ye vip transfer hizmetlerini en uygun fiyatlarla sizlere sunuyoruz.

Yılların deneyim ve tecrübesiyle yüksek model Mercedes Vip Vito transfer araçlarımızla sizi havalimanlarından karşılıyoruz, vip konforunda yolculuğunuzda misafirimiz oluyorsunuz Sakarya, Sapanca ve Maşukiye de verdiğiniz adrese sizi güven içinde bırakıyoruz. Yolculuğunuz esnasında VIP araçlarımızda Tv, sınırsız Wi-fi ve meşrubat ikramlarımızdan yararlanabilirsiniz, yolcuğunuzun nasıl geçtiğinin farkına bile varmazsınız.

İstanbul Havalimanı ve Sabiha Gökçen Havalimanından Sakarya, Sapanca ve Maşukiye VIP Transfer Ücreti Ne Kadar?

Vip Tranfer hizmetimizden yararlanmak isteyecek birçok misafirimizin aklına takılan en çok sorulardan biri de transfer fiyatıdır. Yılların tecrübesi ve birikimiyle sizlere sunacağımız ucuz transfer fiyatlarımız; İstanbul Havalimanından Sakarya, Sapanca ve Maşukiye gibi birçok lokasyona (otel, pansiyon, apart ya da bungalov ev) ve, Sabiha Gökçen Havalimanından Sakarya, Sapanca ve Maşukiye gibi birçok lokasyona (otel, pansiyon, apart ya da bungalov ev) en uygun fiyattır.  Ayrıca belirtilen fiyatlarımız haricinde sizden ek ücret kesinlikle talep edilmemektedir.

Gerek İstanbul Havalimanı ve Sabiha Gökçen Havalimanından gerekse İstanbul şehir içi vip transferlerimizden günü birlik gidiş-dönüşlü yararlanabilirsiniz. Canınız Sapanca gölünde ya da Maşukiye’de ormanın içinde kahvaltı yapmak istedi ise en az 1 saat öncesinde 0532 660 08 47  +90505 587 70 06 telefonumuzu arayarak ya da Whatsapp’tan mesaj atmanız yeterli olacaktır.