İSTANBUL YENİ HAVALİMANINA ULAŞIM

img

İstanbul Yeni Havalimanına Ulaşım

Pandemi Sürecinde İstanbul Yeni Havalimanına Ulaşım pandemi zamanında önemli bir kıstas haline geldi. Toplu taşımalarda kalabalık ortam, gergin bekleyişler, seyahat edecek yolcular için iki kat daha riskli bir durumda. Bu durum, yolcunun hem moral, motivasyon, mental sağlığını riske sokan bir durum, hem de covid-19 yakalanmak için elverişli bir ortam demek. Sosyal mesafenin korunamadığı salgının yeniden yayılım gösterdiği bu süreçte yolcular havalimanına herhangi bir kaygı duymadan gitmek istiyor. Gidecekleri yere güvenle ulaşmak için yolcular her türlü imkanları değerlendiriyor. Bu imkanlardan biri de havalimanlarına güvenli bir şekilde gidip, seyahat edecekleri yere sağlıklı bir şekilde varmak. İstanbul Vip transfer ile yolcuların pandemi sürecinde İstanbul yeni havalimanına ulaşım konusu son derece konforlu ve rahat bir şekilde bu ihtiyaçları karşılanıyor.

İnsanları gidecekleri yere kadar sağlıklı ve rahat bir kafayla ulaştırmak son derece önemli bir konudur. Hizmetler, tamamen buna göre güncellenmiş ve ayarlanmıştır. Yeni havalimanına ulaşımda bu planlar neticesinde yapılır. Amaç, minimum insanı, maksimum rahatlıkla yeni havalimanına ulaştırmaktır. Yolcular pandemi süreci İstanbul yeni havalimanına ulaşım konusunda akıllarında soru işaretleri oluşmadan güvenle Vip hizmet şartlarıyla giderler. 

Yolcu Güvenliği, Toplum Güvenliği

Yolcuları bu dönemde olabildiğince izole ederek yeni havalimanına ulaştırmak İstanbul vip transfer için önemli bir konudur. Burada yolcuların ulaşımı, yolcuların talepleriyle birlikte daha iyi şartlarda yapılmaktadır. Yolcular isterlerse, 8+1 şeklinde lüks minibüslerle yolculuk edebilirler; isterlerse de, özel tek başlarına gidebilecekleri arabalarla gidebilirler. Farklı opsiyonlar da bu şartlarda her zaman açıktır.

Şoförlü Araç Kiralama ile  Vip transferle yolcular, toplu taşımada sürekli indi bindi yapılan, anti hijyenik ortamlardan uzak kafaları rahat bir şekilde havalimanına ulaşır. Vip transferle yolcular diledikleri imkanlar dahilinde, ulaşımı daha rahat, herhangi bir telaş yaşamadan yapma imkanı bulur. Öncelikler bu koşullar altında her zaman yolculardan gelen ulaşım talepleri doğrultusunda hazırlanır.

Vip Yolcu Transferle Sabiha Gökçen Transfer – İstanbul Hava Limanı Transfer İmkanı

Pandemi sürecinin başlamasıyla beraber ulaşım imkanlarında azalmalar oldu. Otobüslerin yolcu kapasiteleri azaldı, taksilere rağbetin artması taksi bulmayı zorlaştırdı ve insanların ulaşımda harcadığı süre arttı. Hızlı ulaşım sağlanması adına yolcular bulundukları her yerden pandemi süreci İstanbul yeni havalimanı ulaşım imkanları Vip transfer ile bulunmaktadır. Yolcular, havalimanına gidecekleri ilçe ve bölgeden anlaştıkları ulaşım seçeneğiyle alınıp, havalimanına bırakılır. Çoğu ilçeden, hatta İstanbul dışından da yeni havalimanına ulaşım imkânı yanı sıra havaalanı transfer konusunda da tecrübeli ekiple transfer imkanı sağlanmaktadır. Yolcular, bulundukları yere yakın Vip transfer yetkilisiyle görüştüğünde havalimanına ulaşımı konusunda istedikleri yardımı alırlar. Özellikle günlük İstanbul tur ve transfer hizmeti almak misafirlerimizin ilk tercihi güvenilir bir firma olan İstanbul Vip Transfer oluyor.

 

Yorumlar

Justin Lawless
3.09.2020

Exactly what I needed. Perfect!

Meral Erkal
13.09.2020

Sehr guter Service. Habe es von einem Bekannten vorgeschlagen bekommen. Hat alles einwandfrei funktioniert. Professionell und Kundenorientiert. Ist wirklich nur weiterzuempfehlen.

Gülçin Koçak
21.10.2020

Gidis donus havaalani transferi icin kullandim. Arac temiz, hijyeni saglamak icin kolonya, islak mendil temin edilmisti. Araci suren arkadasimiz maske ile karsiladi yolculuk boyunca cikartmadi, maskeyi indirmedi, transfer saati oncesinde ise gerekli bilgilendirmeleri yapip, soylenilen saatlerde gelindi. Profesyonel, temiz ve hijyenik..cok tesekkurler..

Harun Ür
5.10.2020

Teşekkürler...

Yasemin Yildiz
12.11.2020

Aksam inis yaptik abi bizi erkenden almaya gelmisti havalimanina, hatta bekledi bizi baya. Cokda eglenceli gecti! Donustede erkenden gelip aldi bizi abi havalimanina goturdu. Cok eglenceli guzel gecti! Tesekkur ederiz 🥰

celia hammar
31.10.2020

I went from Taksim to Istanbul Airport. It was great. They are very professional and not expensive.

Nuri Özkan
1.02.2020

Teşekkürler

celia hammar
7.11.2020

I went from Taksim to Istanbul Airport. It was great. They are very professional and not expensive.

Justin Lawless
1.10.2020

Exactly what I needed. Perfect!

Mustafa ORHAN
11.02.2021

İşini hakkıyla yapan insanlar görmek gerçekten güzel. Hem kısa hem de uzun süreli yolcular yapmış olduğum bu şirket 5 yıldızı sonuna kadar hak ediyor.

Sami ÇÖTELİ
21.02.2021

Tam zamanında geldi araç. Güvenli bir yolculuk geçirdik. Şöför son derece saygılıydı.

GULCİN KOCAK
22.10.2020

Gidis donus havaalani transferi icin kullandim. Arac temiz, hijyeni saglamak icin kolonya, islak mendil temin edilmisti. Araci suren arkadasimiz maske ile karsiladi yolculuk boyunca cikartmadi, maskeyi indirmedi, transfer saati oncesinde ise gerekli bilgilendirmeleri yapip, soylenilen saatlerde gelindi. Profesyonel, temiz ve hijyenik..cok tesekkurler..

fndp rfl
1.03.2021

İstanbul genelinde göremeyeceginiz türden bir nezaket ve efendilik örnegi ile size komforlu bir seyahat imkani sunuyor. A unique comfortable travel with the most elegant vip car and the kindest driver ever .

Ahmet Fettah
18.01.2021

2 Defadır çalıştığım ve gerçekten vip taşımacılıkta rasladığım ender yerlerden biridir, mutlaka tekrar hizmetlerinden fayladanacagımdır. teşekkürler

Keith Hardy
25.05.2022

Istanbul VIP Transfer provided us with a very efficient transfer service from IST Airport to the Asian side of Istanbul city. Very easy and convenient to meet the representative in the terminal and be taken to the waiting taxi and driver. The VIP taxi was as described and driver was careful and friendly. Arrived safely at destination after about one hour. Very satisfied with transfer service and will use again ! Communication and information provided before arrival was very good and clear as well. Recommended !

ECEM TEMEL
4.05.2022

Ich verstehe die ganzen Negativen bewertungen garnicht! Diese Firma ist Excellent . Ich habe diese Firma am Abflugstag Spontan angeschrieben . Da die Taxen zu klein sind und wir viel gepäck hatten und die Strecke zum Flughafen ca. 30-35 min war hatte ich keine andere wahl als ein Vip Taxi anzufordern. Die Mitarbeiter waren sehr zuvorkommend und Nett! Obwohl es sehr spontan war haben die uns innerhalb einer Stunde einen wagen besorgt und der preis ist auch sehr realistisch, die Taxen sind teilweise Teuerer. Ich würde es jedem weiterempfehlen, aber bitte direkt über whatsapp in Kontakt treten da die buchung über die Internetseite meistens schief läuft. 😆☺️ Istanbul Vip Transfer immer wieder gerne

AZADEH HANIM
3.05.2022

hey have nice cars and competative prices based on other quotes I got to go to the airport. I booked 1 day in advance and they had no issue accomodating. The driver was on time and drove safely.

Şükrü Bey
2.06.2022

maalesef negatif yazacak hiçbir şey yok :-) herşey çok güzeldi, normal fiyat şartlarında, tertemiz ve zamanında gelen araç müşter hizmetlerine ise, istediğiniz zaman, istediğiniz saatde ulaşabiliyorsunuz Hizmet: Özel turlar