Herşey dahil 850 TL'dir.

İstanbul VIP transfer firmamız ile İstanbul gibi oldukça köklü bir tarihi dokuya sahip şehri küçük gruplar halinde yeniden keşfedebilir ve istediğiniz tatil imkanını elde edebilirsiniz. Hizmetlerimizde özel bir rehber kiralayabilir ya da seyahatinizi kişiselleştirmek amacıyla çeşitli paketlerimizden faydalanabilirsiniz. Yüzyıllar öncesinden kalan Osmanlı saraylarının öğrenmek, görseli muhteşem camileri ziyaret etmek ve boğazda eşsiz bir akşam yemeği yemek için İstanbul günlük turlar hizmetimizden yararlanma fırsatını kaçırmayın. İstanbul ya da Türkiye'nin diğer yerlerine uzun zamandır kafanızda hayal ettiğiniz yolculuğa başlama vakti geldi. Bunu gerçekleştirmek için İstanbul VİP transfer firması olarak bizler görevimizin başındayız. İstanbul günlük turları kapsamında sizlere verdiğimiz hizmetlerimiz sözleşmemiz içerisinde yer almaktadır.

İstanbul ili sınırları içerisinde firmamızın özel hizmeti ile sizi bulunduğunuz noktadan alıyor ve rehberimiz ile buluşturuyoruz. Tarihi Mısır Çarşısı, Çırağan Sarayı, Ortaköy Cami, Askeri Lisesi ve Rumeli Hisarı'nı denizden görebileceğiniz harika bir boğaz turu ile seyahatimize başlıyoruz. Çeşitli paketlerimizin arasında sizleri otelden özel araçlarımızla alma ve bulunduğunuz yere seyahat sonunda bırakma hizmetlerimiz de mevcuttur. Havaalanından ulaşım için ek ücret politikası uygulanmaktadır. Büyük Roma İmparatorluğu'ndan kalan ve şehri kuşatan surların eşsiz güzelliğini görebilir ve seyahatiniz arasında şehrin doğal bir limanı olan Haliç Limanı’nı doyasıya seyredebilirsiniz. Tarihi Mısır Çarşısı güzelliğini ve buradaki eşsiz aroma kokularını ruhunuzun derinliklerinde hissedeceksiniz. Tekne ile Çırağan Sarayı, Ortaköy Cami, Rumeli Hisarı, Ortaköy ve Beylerbeyi Sarayı’nı görebilmek için muhteşem bir boğaz yolculuğu sizleri bekliyor. II. Mehmet zamanında yapılan Rumeli Kalesi de görmeyi arzu edeceğiniz diğer mekanlar arasında yer alıyor.

İstanbul VIP transfer ayrıcalığı ile İstanbul günlük turlar hizmetimiz ile Galata Kulesi'nin muhteşem dokusunu keşfedin. Ayasofya Müzesi'ni rehberimiz eşliğinde gerekli bilgileri alarak dilediğiniz gibi görme imkanı elde edin. Haliç'te gün batımını seyrettikten sonra Kadıköy moda sahilinde denizin muhteşem rengine kendinizi bırakın. Yedikule Samatya ve Beyoğlu sokaklarında alışılmışın dışında bir seyahat imkanı elde edin. Heybeliada, Burgazada ve diğer adaların muhteşem atmosferini görme şansına İstanbul VIP transfer firması ile yaşayın. Belgrat ormanlarının yoğun oksijenini ciğerlerinize alarak İstanbul günlük turları kapsamında dilediğiniz her yere seyahat imkânına kavuşun.