İstanbul Havalimanı - Taksim, Sultanahmet

İstanbul Yeni Havalimanı'ndan Taksim veya Sultanahmet'e Nasıl Gidilir?

Yeni İstanbul Havalimanı 7 Nisan 2019'dan beri İstanbul’un ana uluslararası havaalanıdır. Havaalanı, Avrupa Yakasında Karadeniz’in yanında, Taksim’e yaklaşık 40 km ve Sultanahmet’e 49 km uzaklıkta bulunur. Otelinize ulaşmanız için avantajları ve dezavantajlarıyla bir kaç alternatifiniz mevcuttur. Sizin için İhtiyaçlarınıza, tercihlerinize ve bütçenize göre gözden geçirebileceğiniz bir kaç seçeneği derledim. İstanbul’un Asya yakasında bulunan Sabiha Gökçen’den uçanlar için benzer bir önerimiz mevcuttur.

Özel Transfer
Özel servis (transfer), Taksi ve havaalanı otobüslerinden çok daha iyi bir seçenektir. Taksilerden daha konforludur ve sabit fiyata tabidir dolayısıyla daha sakin ve güvenli bir şekilde sizi otelinize götürebilir. Havaist’in havaalanı otobüslerinin aksine, özel servisler sizi otelinizin kapısının önüne kadar getirir. Ayrıca küçük bir çocuk ile seyahat ettiğinizde çocuk koltuğu isteyebilirsiniz.

“Kısa bir süre önce beni otelden alıp 2 arkadaşımın hoteline götürmesi için İstanbul Vip Transfer’i kullandım. Sürücü bizi ismimin yazılı olduğu kağıtla 1 saattir varış peronunda bekliyordu, çok kibardı ve valizleri taşımamıza yardım etti. Araba temiz ve rahattı, temel beklentileri karşılıyordu. Trafik biraz yoğundu ama sabit fiyatla ödeme yaptığımız için bir sorun yaratmadı. Ödemeyi önceden yaptığımız için paramızı Türk lirasına çevirmekle veya İstanbul Kartı almakla uğraşmadık. Sürücü bizi otelin lobisinin önüne bıraktı ve valizleri indirmemize yardım etti.”

Kesinlikle bizi tercih etmenizi öneriyorum. 3 kişilik mikro otomobilden 19 kişilik minibüse kadar en az 12 tane farklı araba sekmendi ile hizmet ediyorlar. İhtiyacınıza göre olanı seçebilirsiniz. Eğer çocukla seyahat ediyorsanız çocuk koltuğu istemeyi unutmayın.


istanbul airport transfer, taksim airport, istanbul airport transfer 724, ataturk to taksim, istanbul airport shuttle havaist, how can i get to taksim video, istanbul havalimanı otobüs taksim, how can i get to taksimŞimdi istanbul vip transfer sayfamızdan rezervasyon yapan kazanıyor.

Yıl boyunca havalimanı transfer rezervasyonu indirimi devam ediyor.
alternative