Sabiha Gökçen - Taksim, Sultanahmet

Biz İstanbul Vip Transfer olarak Sabiha Gökçen Havalimanından  (Saw) siz değerli müşterilerimizi isminize özel tabela ile karşılıyoruz sonrasında son model lüks vip Vito araçlarımızla Taksim, Sultanahmet bölgelerinde gitmek istediğiniz otel veya evinize bırakıyoruz. Bizimle yolculuğunuz süresince güler yüzlü personel ve deneyimli şoförümüzle yolculuk esnasında aracımızda tv izleyebilir, buzdolabından soğuk suyunuzu yudumlayabilir ve en önemlisi ücretsiz internetinizi kullanabilirsiz.   Transfer ücretlerimiz piyasa şartlarına göre genel itibariyle gayet uygun olup, en önemli birinci önceliğimiz yolculuğunuz boyunca konforlu ve rahat bir yolculuk sağlamanızdır. Sizin mutluluğunuz bizim için değerlidir. Ayrıca Havalimanından Taksim gibi diğer lokasyonlara yolculuğunuz esnasında şirketimizce sigortalanmış oluyorsunuz. İstanbul Vip Transfer olarak şimdiden hayırlı yolculuklar diliyoruz.


İstanbul Sabiha Gökçen Havaalanından Taksim veya Sultanahmet’e Nasıl Gidilir?

İstanbul Sabiha Gökçen Havaalanı yıllar geçtikçe daha çok yolcu çekmeye devam ediyor. Ancak şehir merkezinin dışında bulunması sebebiyle otelinizin size ayarladığı ücretsiz servisiniz yoksa otele gidebilmeniz için toplu taşıma araçları kullanmanız gerekebilir.

Sabiha Gökçen Havaalanından Sultanahmet’teki veya Beyoğlu’ndaki otelinize gitmeniz için çeşitli opsiyonlarınız mevcuttur. Umarım bu yazım istikametinize ve tercihlerinize göre doğru seçim yapmanıza yardımcı olur. Ayrıca Yeni İstanbul Havaalanı ulaşım opsiyonlarını derlediğimiz yazımıza ulaşabilirsiniz.

Özel Transfer
İstanbul Vip Transfer, Taksi ve havaalanı otobüslerinden çok daha iyi bir alternatiftir ayrıca taksilerden daha konforludur ve sabit fiyata tabidir dolayısıyla daha sakin ve güvenli bir şekilde sizi otelinize kadar ulaştırır. Havaist’in havaalanı otobüslerinin aksine, özel servisler sizi otelinizin kapısının önüne kadar getirir. Ayrıca bir çocuk ile seyahat ediyorsanız çocuk koltuğu isteyebilirsiniz.


taksim sabiha gökçen havaş kaç saat sürer, kadıköy sabiha gökçen havaş, sabiha gökçen ulaşım, havaist sabiha gökçen, sabiha gökçen sultanahmet ulaşım, sabiha gökçen ataşehir, beylikdüzü sabiha gökçen,atatürk havalimanı sabiha gökçen arası havaşŞimdi istanbul vip transfer sayfamızdan rezervasyon yapan kazanıyor.

Yıl boyunca havalimanı transfer rezervasyonu indirimi devam ediyor.
alternative