Yalova Günlük Turlar

Yalova Günlük Turlar

Yalova Günlük Turlar

YALOVA GÜNLÜK TURLAR: ÜSTÜN KONFORLU VIP ARAÇLARLA

Yalova günlük turlar ile şehir kalabalıklarından huzurlu bir doğanın tam merkezine…

Yalova günlük turlar ile şifalı sularla bedeninizi ve ruhunuzu yenilemeye…

Seçkin araç filomuzun VIP araçla Yalova transfer ayrıcalığını yakından hissetmeye, hazır mısınız?

Hafta sonları kaçamaklarının ve uzun tatillerin adresi Yalova, İstanbul’a yakın olması nedeniyle popüler ziyaret merkezlerinden biri. VIP Vito Araçla bu bölgeyi konforla gezmenin keyfi ise bir başka!

İSTANBUL VIP TRANSFER ailesi olarak sizleri unutulmaz bir Yalova günübirlik gezisine davet ediyoruz.

Şoförlü Araç Kiralama İle Yalova Günübirlik Turları

Yalova, İstanbul ve Kocaeli gibi merkezlere yakın konumda bulunması ve tarihi, doğal güzelliklere ev sahipliği yapıyor olmasıyla son yıllarda turistik açıdan ilgi gören yerlerden biri haline geliyor.

Kış aylarında benzersiz manzaralara, yazın capcanlı bir doğaya bürünen Yalova’da, şifalı termal sular, oksijen deposu yaylalar ve muhteşem fotoğraflar çekme şansı veren şelaleler sizleri bekliyor.

Modern tatil tesisleri ile çevrelenmeye başlayan bu saklı güzelliği özel araçlarımızla yakından görebilirsiniz. Şoförlü araba kiralama Yalova günlük turlarımızda size deneyimli personelimiz eşlik ediyor. Seyahat sigortası veya kasko gibi tüm prosedürleri firmamız yola çıkmadan yerine getiriyor. Size ise unutulmaz bir tatilin tadını çıkarmak kalıyor.

Neden Mercedes Vito Araçla Yalova Günübirlik Turları?

Mercedes’in seçkin araçlarından olan Mercedes Vito, tamamıyla VIP transfer aracı olarak tasarlanmıştır. Rahat ve dinlendirici koltuklara, geniş bir iç hacme, güçlü motor özelliklerine ve TV – WiFi gibi teknolojik alt yapıya sahiptir. Mükemmel yol tutuşu yol boyunca size konforlu bir seyahat hissini yaşatır.

İSTANBUL VIP TRANSFER araç filomuzda, Vito VIP dahil pek çok ihtiyaç için farklı araçlar yer almaktadır.

Sürprizler ve kutlamalar için meraklısına Vosvos arabalar, özel seyahatler için şoförlü klasik arabalar ve iddialı olmayı sevenlere son model Jeep seçenekleri firmamız güvencesiyle, sizlere ayrıcalıklı bir hizmet için hazır bekliyor.

Güvenli, Konforlu, Dakik ve Hızlı” hizmet anlayışımızdan yararlanarak şehir içi ve dışı seyahatlerinizde VIP araçlarımızı ve deneyimli şoförlerimizi tercih edebilirsiniz.

VIP araçla Yalova günlük turlar indirim ve fırsatlarımızdan yararlanmak için hemen rezervasyon yaptırabilir, merak ettiklerinizi bize ulaşarak sorabilirsiniz. whatsapp 0532 660 08 47