%20 İndirim

Herşey Dahil 1300 TL'dir

İstanbul VIP transfer firmamız ile boş vakitlerinizde kaliteli ve huzur dolu bir günübirlik tatil yapmak için Yalova günlük turlar hizmetimizden faydalanabilirsiniz. İster hafta içi ister hafta sonu kafanızda tasarladığınız Yalova turunu bizimle yaşayın. Yapacağınız seyahat ile günün stresinden uzaklaşın. Hem ruhunuza hem de bedeninize oldukça iyi gelecek Yalova şehrini baştan aşağı birlikte gezelim. Doğal güzellikleri ve şifalı suları ile Yalova tam bir cennet mekanı diyebiliriz. Ulu önder Mustafa Kemal Atatürk için de ayrı bir yeri olan Yalova kentinin tarihi ve doğal güzelliklerini İstanbul VIP transfer firmamız ile doyasıya yaşayın. Yalova günlük turlar gezimizde size özel ayrılan rehberimiz ile birlikte aklınıza takılan her türlü soruyu sorarak seyahatinizi istediğiniz konforda yaşayın. Cumhuriyetin ilk zamanlarında hükümetin önemli kararlar almak için toplandığı Atatürk Köşkü ile eşsiz bir mimariye sahip olan Yürüyen Köşkü’n tarihi dokusunu keşfetmeye hazır olun. 

Eşsiz Doğal Güzellikleri İle Yalova'yı Baştan Aşağı Gezin

İstanbul VIP transfer firmasının siz değerli müşterilerine sunduğu Yalova günlük turlar hizmeti ile doğal güzelliklere sahip olan Yalova şehrini baştan aşağı istediğiniz konforda seyahat etme imkanı elde edin. Erikli Yaylası ve Erikli Şelalesi Yalova Kent Ormanı içerisinde yer alan ve misafirlerine eşsiz bir doğal güzellik sunan tabiat harikasıdır. Erikli Şelalesi’ne çifte şelale denmesinin sebebi aşağı ve üst şelale olmak üzere iki tane şelalenin yer almasıdır. Şelalelerin en altında su birikintisi olarak adlandırılan Büyük Dipsiz Göl gerçekten ziyaretçilerini kendine hayran bırakıyor. Sudüşen Şelalesi, Karaca Arboretumu haftanın her günü ziyaretçilerine açık. Ayrıca Yalova bildiğiniz bir müze cenneti. İbrahim Müteferrika Kağıt Müzesi ve Açık Hava Müzesi gerçekten görülmesi gereken Osmanlı tarihi eserleri arasında yer alıyor.

Yalova günlük turlar ile seyahat edebileceğiniz Kara Kilise ve Armutlu Termalleri ile tam bir meditasyon yaşayabilirsiniz. Çınarcık Plajı, Yalova’da yazın harika bir manzaraya sahip oluyor. Yalova seyahatiniz sırasında İstanbul VIP transfer firmasının uzman rehberleri sizlere eşlik ediyor. Bu sayede Yalova gezinizde istediğiniz konforda ve bilgi birikimini tamamlayarak hayatın tüm stresini üzerinizden atmış oluyorsunuz.