İstanbul Günlük Turlar

İstanbul Günlük Turlar

İstanbul Günlük Turlar

İstanbul günlük turlar ile Haliç’te güneşin batışını izlemeye, Balat’ın tarihi sokaklarında zamanda yolculuğa çıkmaya…

İstanbul günlük turlar ile Ayasofya’nın görkemli mimarisini keşfetmeye, yüzlerce yıllık birikimiyle, turizmin kalbi Sultan Ahmet meydanında geçmişin izinden gitmeye…

Boğaz’ın masmavi kıyılar manzarasının ve eşsiz deniz lezzetlerinin tadını çıkarmaya…

Tarihi Galata sokaklarını keşfetmeye ve Galata Kulesi’nin üzerinden şehre yukarılardan bakmaya…

Beyazıt’tan şirin Moda sokaklarına, Kadıköy rıhtımından Sarıyer sırtlarına; kısacası siz nereye isterseniz oraya!

Lüks araçlarla şehrin kalbine doğru seyahate çıkmaya hazır mısınız?

VIP Araçlarla İstanbul Günlük Turlar

Son yılların en gözde seyahat rotalarından olmaya başlayan, tarihi ve doğası ile insanı büyüleyen İstanbul’u VIP araçla gezme fırsatını siz de yakalayabilirsiniz.

Günübirlik İstanbul turu sizi şehrin daha önce hiç keşfetmediğiniz en farklı noktalarına, kimsenin sizi ve sevdiklerinizi rahatsız edemeyeceği özel araçlarla taşıyan ayrıcalıklı bir hizmettir.

İSTANBUL VIP TRANSFER ayrıcalığından yararlanarak konforlu araçlarla VIP olmanın keyfini sevdiklerinize yaşatabilirsiniz.

İstanbul günübirlik tur şirketleri sizleri belirli araçlarla farklı gruplar halinde tura çıkarırken, bizler size özel araçlar tahsis ederek isterseniz tek başınıza, isterseniz sevdiklerinizle birlikte İstanbul’u gezme şansı sunuyoruz.

Geniş araç filomuzda yer alan lüks veya nostaljik araçlardan birini seçerek, şoförlü uygun fiyatlı araç kiralama hizmetimizden yararlanabilirsiniz.

Mercedes Vito VIP İstanbul Turları

Geniş iç hacmi, güçlü motor yapısı, konforlu iç mekanı ve İnternet/TV gibi teknolojik kolaylıkları ile en fazla tercih edilen tur araçlarımızdan biri Mercedes Vito’dur. 2 – 9 kişiye kadar yolcu taşıyabilen araçlarımız, deneyimli şoförlerimiz eşliğinde sizi kapınızdan alır ve unutulmaz bir İstanbul yolculuğuna çıkarır.

Günün her saatinde, şehrin her yerine transfer hizmeti veren araçlarımız, yine sizi istediğiniz adrese götürerek tur hizmetini tamamlar. Dilerseniz, Vosvos, klasik araba gibi nostaljik araçlarımızla, dilerseniz özel Jeep araçlarımızla şehir turunuzu tamamlayabilirsiniz.

Mercedes Vito İstanbul VIP seyahatlerimiz yanında, farklı seyahat ihtiyaçlarınız için de şoförlü araç kiralama çözümlerimizden yararlanabilirsiniz. Düğünler, toplantılar, yolcu karşılama, havalimanına transfer gibi pek çok ayrıcalıklı hizmet İSTANBUL VIP TRANSFER adresinde sizleri bekliyor.

İstanbul günlük turlar indirim ve avantajlarımız ile ilgili merak ettiğiniz her şeyi bize sorabilirsiniz.