Sabiha Gökçen Transfer

Sabiha Gökçen Transfer

Sabiha Gökçen Transfer

 • Sabiha Gökçen Transfer 

  Sabiha Gökçen Havalimanı transfer uçuş öncesi ve sonrası, yolculuklarına farklı bir başlangıç yapmak isteyen müşterilerimizin son zamanlardaki tercihidir. Size ve değerli misafirlerinize ayrıcalıklı olmanın keyfini tekrar tekrar hissettirecek VIP araç filomuz, deneyimli personellerle 7/24 hizmetinizdedir.

  Sabiha Gökçen transfer ihtiyaçlarınız, “Dakik, Hızlı, Konforlu ve Güvenli” hizmet anlayışımızla karşılanır. Havaalanı transfer hizmet detaylarını bu sayfamızda bulabilirsiniz.

  Sabiha Gökçen Havalimanı Nerede?

  Sabiha Gökçen Havalimanı, İstanbul’un Pendik İlçesi sınırlarında olan, Kurtköy Sanayi Mahallesi yakınlarında yer almaktadır. Avrupa Yakası merkezlerine ortalama 1 saat, İstanbul Kadıköy ilçesine ortalama 45 dakika uzaklıktadır.

  Sabiha Gökçen Havalimanı’na ulaşım genellikle E-5 yolu üzerinden veya TEM üzerinden gerçekleştirilir. Bulunan konuma ve trafik şartlarına göre sahil bölgesinden de Pendik’e ulaşılabilmektedir. Aktarmalı toplu taşımalar, taksi veya özel araçlarla ulaşım yolları İstanbul trafiği düşünüldüğünde, tüm bu faktörler varış süresini olumsuz yönde etkileyecektir.

  Her saat toplu taşıma bulamayan yolcularımız için ulaşım daha da zorlaşacak, yüksek taksi ücretleri ödeme ya da valizlerle uygun taksi bulmaya çalışma gibi problemle ortaya çıkacaktır.

  İstanbul’un Her Yerinden İstediğiniz Saatte Havalimanı Transferi

  İstanbul’un her yerinden her saatte Sabiha Gökçen’e VIP transfer ayrıcalığını sizlere yaşatmak bizim görevimiz.

  İSTANBUL VIP TRANSFER ailesi olarak sizleri istediğiniz saatte kapınızdan alıyor, Mercedes Vito Araçlarla havalimanı ulaşım ihtiyaçlarınızı anında karşılıyoruz. Araç kiralamalara, aktarmalara ve taksi aramalara son veren hizmetimiz günümüzün trendi araç seçenekleriyle sizlere sunulmaktadır.

  Sabiha Gökçen Havalimanı Konuk Karşılama VIP Transfer

  İstanbul’a gelen değerli misafirlerinizi onlara özel olduklarını hissettirecek VIP transfer araç seçeneklerimizle karşılayabilirsiniz. Şehrin her noktasına ulaşım sunan güler yüzlü personelimiz eşliğinde, dilediğiniz saatte yolcu taşıma çözümlerimizden yararlanabilirsiniz.

  Sabiha Gökçen transfer araçlarımız 2 – 8 kişiye yetecek kapasitededir. Araç içinde Kablosuz/WiFi internet, Televizyon gibi teknolojik çözümler bulunmaktadır. İstanbul havalimanlarına transfer hizmetimiz dışında diğer ihtiyaçlarınız için de güvenilir adresimizi tercih edebilirsiniz.

  Nostaljik ya da Trend araçlarımız arasından seçim yaparak, şehir turları, turistik geziler, yolcu karşılama, otel transfer, iş toplantı transfer, şehirler arası transfer gibi aklınıza gelebilecek her türlü şoförlü araç kiralama gereksiniminizi firmamızdan karşılayabilirsiniz.

  Sabiha Gökçen Transfer indirim ve kampanyalarımızı sayfamızdan takip edebilirsiniz. Merak ettikleriniz için bize yazabilir veya telefonlarımızdan bize ulaşabilirsiniz.

 • WHATSAPP 0532 6600847