İstanbul-Bursa Arası Transfer

İstanbul-Bursa Arası Transfer

İstanbul-Bursa Arası Transfer

İSTANBUL YENİ HAVALİMANI VE SABİHA GÖKÇEN HAVALIMANIN’DAN BURSA GİDİŞ – DÖNÜŞ TRANSFER HİZMETLERİMİZ BAŞLADI!

İstanbul VIP Transfer ailesi olarak siz saygı değer misafirlerimizin sağlıklı ve konforlu bir yolculuk deneyimi yaşamanız için en uygun fiyata İstanbul Yeni Havalimanından ve Sabiha Gökçen Havalimanından Bursa varışlı vip transfer hizmetlerimizi başlatmış bulunmaktayız.

Bilindiği üzere son yıllarda dünyayı kasıp kavuran baş müptelası olan Koronavirüs (Covid-19) ülkemizde de hızlı bir şekilde yayılmaktadır. Dolayısıyla gerek şehirler arası gerekse şehir içi yolculuklarda kalabalık seyahatlerden ister istemez kaçınmamız icap etmektedir. Özellikle İstanbul gibi metropol şehirlerde toplu taşıma araçlarıyla seyahat etmek neredeyse virüse yakalanmak için davetiye çıkarmaktır. Dünyanın ya da ülkemizin herhangi bir yerinden Bursa gibi büyük ve güzel tarihi ve yeşil şehrine seyahat etmek bu virüs salgını döneminde artık imkânsız olmayacak. Çünkü siz değerli misafirlerimizi İstanbul Yeni Havalimanından ya da Sabiha Gökçen Havalimanından karşılayıp neredeyse her gün dezenfekte edilen temiz ve konforlu lüks vip transfer araçlarımızla Bursa’ya transferinizi gerçekleştiriyoruz. Fiyat konusu kafanıza takıldı ise eğer, İstanbul VIP Transfer firmamızın sizler için sunduğu ayrıcalıklı indirimli fiyatlardan yararlanabilirsiniz. Düşünün bir kere; 5 kişilik bir aile ile geldiğinizi, çokça da bavullarınız var, haliyle koronavirüsten dolayı toplu taşıma araçlarını kullanamıyorsunuz. Taksiye binseniz, tek taksi ile olması imkânsız, en az iki taksi ile yolculuk yapmanız gerekiyor, tabi birde bavullarınız var eğer taksilere sığarsa tabi. İşte tam orada biz devreye giriyoruz. İç hacmi büyük, yüksek model sadece size özel Vip Mercedes Vito transfer araçlarımızla sizi karşılıyoruz ve bavullarınızı rahatlıkla sığdırabileceğiniz bagajlara yerleştirip, sizde arkanıza yaslanıp, Tv’nizi izleyip ya da sınırsız Wi-fi hizmetimizden yararlanarak sizi yormadan Bursa’da hangi lokasyona gitmek istiyorsanız o noktaya kadar götürüp güvenli ve rahat bir şekilde transferinizi gerçekleştiriyoruz.

İstanbul Havalimanından ya da Sabiha Gökçen havalimanından Bursa’ya Transfer Ücreti Ne Kadar?

Merakla beklediğiniz fiyat konusuna gelince; İstanbul Havalimanından Bursa Merkeze ücreti eğer Osmangazi ve Otoban tercihini kullanmak isterseniz 3000 TL, biraz daha uygun olsun yolculuğumu mis gibi deniz havası alarak feribot ile geçirmek istiyorum diyorsanız fiyatımız 3200 TL dir. Eğer Sabiha Gökçen Havalimanından Bursa transfer hizmetimizden yararlanmak isterseniz; Osmangazi köprüsü ve otobandan 3200 TL, feribot ile 3000 TL dir. Aynı şekilde Bursa’dan İstanbul havalimanına ya da Sabiha Gökçen havalimanına transfer hizmetimizden de yararlanabilirsiniz. Üstelik indirimli aynı fiyatlarımızdan yararlanarak.

Unutmayın, İstanbul VIP Transfer ailesi olarak her misafirimizin sağlığını ve güvenliğini önemsiyoruz. Tıpkı kendinizi düşündüğünüz kadar.